Kategorie

Regiony

Cílená reklama s Megares.cz

Umístěním seznamu vaší firmy na náš web získáte nejúčinnější a cílenou reklamu. Gratulujeme!

Jak asi víte z vlastní zkušenosti, reklama není levná. A není efektivní! Od naší společnosti získáte téměř vše zdarma a navíc mnohem efektivnější!

1.Obdržíte od Megares.cz bezplatnou analýzu vašich stránek nebo reklamy. Plus rady, co je třeba opravit. Obvykle SEO analýza stojí od 50 000 CZK do …?

2. Obdržíte zdarma od nás WEB + LISTING (výpis). Obvykle stojí 30 – 40 000 CZK

3.Na váš web přidáme rezervační modul. Mělo by to přinést klienty! Konkurence zpoplatňuje zhruba 1 000 Kč měsíčně pro tento modul. Asi 12 000 CZK ročně. Výsledkem je, že vám prodávají pouze technický nástroj, který nepřináší více klientů, nikoli generátor zisku!

4.Máme technologii, jak poslat vaši reklamu všude! Obdržíte bezplatný marketingový balíček reklamy od nas!

Informace o vás budou distribuovány prostřednictvím našich kanálů: 300 000 e-mailů, velky Facebook a mnoha dalších kanálů, dále budeme zveřejňovat reklamu na externích médiích, která si za tímto účelem koupíme.Pokud jste s předchozí reklamou nebyli spokojeni, můžeme pro vás připravit nový plán, a to i zdarma!

5.Od druhého měsíce naší spolupráce se objeví poplatky za reklamu.

Od druhého měsíce naší spolupráce vám začneme účtovat měsíční poplatek. Od 600 do 1000 Kč měsíčně pro reklamu . Částka závisí na marketingové úrovni, kterou si vyberete. Což nelze srovnávat s cenami popsanými na začátku. Přesný plán bude projednán na interní komunikaci. Za web, listing (výpis), výchozí verzi rezervačního modulu stále nic neplatíte.

Obousměrná komunikace

Podepsáním dohody s Megaevent s.r.o. souhlasili jste také s účastí v našich marketingových programech.
Přečtěte si níže uvedené body protože byste se na tyto programy neměli dívat jako na jednosměrnou cestu. Tyto programy by měly být společné a měly by jít oběma směry.

Musíte se také účastnit procesu reklamy! Je to vaše povinnost!
Přesně:
vyžadujeme vaši účast na vývoji a schválení reklamního programu na příští měsíc. Nebo vytváření sestav – potřebujeme zpětnou vazbu o tom, jak reklamní program funguje, a o dalších otázkách, které byste udělali, kdybyste sami implementovali reklamní programy!

Vyberte si balíček pro svůj rozpočet a výběr publika!